Naiselike raamidega mudel mängib värvikontrastide ja topeltklaasidega.
Päikesepaistelised ilmad panevad päikeseprillide järele haarama. Siin on selle hooaja prillimoe peamised märksõnad.

Päikeseprillid on ühed sellised aksessuaarid, milleta lihtsalt ei saa. Ühelt poolt on tegemist praktilise esemega (hoia alati ühte paari autos), teisalt ka väljendusrikka moeaksessuaariga, mille abil saab kokku panna väga eriilmelisi komplekte. Siin on selle kevade suurimad päikeseprillihitid.

Tugevad raamid versus veetlev kassipilk

Prillid raamivad alati nägu – tugeva raamiga eksemplarid teevad seda aga eriti efektselt! Saabuva kevadsuve kollektsioonides leidub palju just selliseid prille, kus pakse raame ehivad omakorda silmapaistev muster ja eri värvide kombinatsioonid. Paksude raamidega prillide kõrval on olulisel kohal aga ka sellised, millel vaevu üldse on raame. Tõelised kassnaised, rõõmustage!

Gucci laiade raamidega prillide sangad on käsitsi lameeritud ja neid ehib tiigrikuju – just tiigri nime kannab ka brändi kogu uus kollektsioon.
Moodsa kassnaise lemmikud Italia Independentilt.
See on Saint Laurenti kevadhooaja signatuurmudel The Monogram. See ühendab autentsuse, modernsuse ja inspireerituse kõrgmoest ... Prille kaunistab Yves Saint Laurenti kõrgmoekollektsioonide algupärane logo aastast 1962.

Ümmargune kuju

Erinevate moemajade ühisteks lemmikuteks on sel hooajal päikeseprillide ümmargused klaasid. Kui suurus varieerub tõelistest suurtest kärbseprillidest mõõtmetelt väiksemate professoriprillideni, siis üks on selliste prillide puhul küll selge – tegemist on statement-prillidega, mis ei jäta kedagi ükskõikseks.

Ümmargustele päikeseprillidele lisab efekti kahevärviline raamiosa.
Gucci ümmargused prillid on saanud põneva nüansi kontrastse tooni näol.

Trikiga aviaatorid

Aviaatorid pole ilmaaegu jätkuvalt populaarsed. Need sobivad pea iga näokuju ja stiiliga – olgu su favoriidid siis pigem klassikalised lenduriprillid või oma ebakorrapärase vormiga aviaatoreid ainult õrnalt meenutavad prillid. Ja mood ongi ju selleks loodud, et lõbusam oleks, eks?

Alexander McQueeni aviaatorid on saanud modernse mulje tänu diagonaalsetele lõigetele prillide servas. 

Elu läbi roosade prillide

Õnneks on see aeg, kus värvilised päikeseprillid kuulusid üksnes alaealiste ampluaasse või siis sportlaste vormi juurde, läbi. Roosad, punased, sinised, rohelised … Kes armastab värvilisi päikeseprille, siis nüüd on valik oi-kui-lai! Kui värviliste peegelklaasidega prillid on olnud juba paar aastat suureks moehitiks, siis nüüd on valikus ka matte klaase ning laienenud on ka raamide valik – ka kõige tagasihoidlikumad võivad nüüd elu läbi roosade prillide vaadata!

Italia Independenti nägemus värvilistest prillidest – meenutab päikeseloojangut, kas pole?
Tumepunane mattklaas Puma prillidel.