Foto: Scanpix Scanpix
Vihje: see iluvõlur on soodne ja multifunktsionaalne.

Enne, kui Meghan Markle kihlus prints Harryga, osales ta telesarjas „Suits“, oli elustiiliblogija ning globaalne saadik nii heategevusorganisatsioonis World Vision Canada kui naiste õiguste eestkõneleja ÜROs. Seega on ilmselge, et naise töö ja kired viisid ta nii mõnelegi lennureisile. Kuidas on ta pärast pikki reise suutnud säilitada imekauni jume?

Loe ka: Missugune nägi välja Meghan Markle’i endine kodu?

Reisimine võib tervisele koormav olla, seda eriti sinu nahale ja immuunsussüsteemile. Lennukites olev kuiv õhk ja temperatuurimuutused nii sellesse sisenedes kui väljudes muudavad keha eriti vastuvõtlikuks bakteritele ja pisikutele. Rääkimata sellest, et lennuki väikeses ruumis on korraga palju inimesi.

Meghani imekaunis välimus tuli jutuks intervjuus ajakirjaga Allure. Naine andis teada, et igal lennureisil on temaga kaasas usaldusväärne, looduslik ja mitmekülgne ilutoode: teepuuõli. „Üks ilutoode, milleta ma eriti lennureisidel elada ei saa, on väikeses pudelis teepuuõli. See ei kõla küll kui kõige glamuursem asi, kuid kui sul on kriimustus, sääsehammustus, vistrik või ükskõik, mis veel, siis just teepuuõli on parim, mis korraga paljude murede korral aidata saab.“

Teepuuõli toimib kui antiseptik, mis tähendab, et see suudab ka pisikuid eemale hoida. Inimesed, kes lendavad väga tihti määrivad vahetult enne lennukisse minekut teepuuõli näiteks ninasõõrmete ümber. Kuna just teepuuõli on heaks abivahendiks ka mitmete nahaprobleemide korral, siis on tegemist tõeliselt multifunktsionaalse tootega, mille eest sinu immuunsussüsteem ja nahk pärast lennureisi kindlasti tänulik on.

Allikas: Health.com