Foto: Vida Press
Pole kahtlustki, et hertsoginna on üks suurimaid tänapäevaseid moeikoone – raske on leida komplekti, mida ta poleks suutnud välja kanda. Kuid näiteks klassikaliselt punaseks või erkroosaks lakitud küüntega pole teda kunagi nähtud. Miks?

Põhjus on tegelikult lihtne, nimelt näeb kuninglik etikett ette, et maniküür peab alati olema naturaalne. See ei tähenda aga, et kuningliku pere liikmed ei laseks oma maniküüri eest hoolt kanda – näiteks kuninganna Elizabeth II on juba 30 aastat olnud truu ühele heleroosale Essie küünelakile (toon "Ballet Slippers"), mis maksab alla 10 euro. Küüntel jääb see lakk läbipaistev ja märkamatu, pannes need vaid õrnalt õhetama.

Siiski, on teada, et hertsoginna Catherine on samuti läbipaistvat küünelakki kasutanud, näiteks oma pulmapäeval kandis ta unikaalset tooni, mis segati kokku Bourjois' "Rose Lounge" ja Essie "Allure" küünelakkidest. Küll aga levib jutt, et kui hertsoginna kannab sandaale, paljastuvad tema punaseks värvitud varbaküüned. Kes teab, ehk rikub ta ühel päeval etiketti ja laseb ka oma sõrmeküüned punaseks lakkida?

Loe veel: Šokeeriv fakt! Kas tead, mis juhtub sinu organismis 10 tundi peale küünelaki kasutamist?

Allikas: RD