Fotod: "Eesti tippmodell"
Modellisaate värskes osas jõudis kätte iga hooaja oodatuim ja kardetuim päev – modellihakatised viidi juuksurisalongi, kus käärid ja värvituubid juba ootamas.

Nagu iga kord, algas paanika ka sel korral veel enne, kui juuksur on esimese salgu pihku haaranud, aga seekord oli selleks ka eriti suur põhjus – muutumine toimus kaetud peeglite ees. Mitte ükski modell ei näinud end uuesti enne, kui soeng on juba valmis.

Oma soengumuutuse pärast oli äärmiselt rahulolematu Rait, kes vajas neidudelt lohutust. Raidule ei meeldinud, et tema juuksed senisest palju heledamaks värviti ning edaspidi tõmbas ta modellimajast väljudes kapuutsi silmini, seda vaatamata palavale suveilmale… Konkurentide meelest pingutas aga Rait oma reaktsiooniga kõvasti üle ja muutus polevat üldse sellist draamat väärt.

Kuigi uute soengutega kohanemine võtab alati aega, ootasid järgmisel hommikul modelle juba uued väljakutsed, nende seas ka fotosessioon Amservile, kus modellidel tuli poseerida Toyota autodega ning mille tulemusena sündisid 2016. aasta kalendrifotod. Vaata pilte SIIT.