Instagram/gogetglitter
Kui suvel säravad inimesed festivalidel sädelevate rindade või soenguga, mille juured sillerdavad päikesevalguses, siis lähenevaks halloweeniks kogub tuure uus jabur trend.

Halloweenini on aega mõned nädalad ning kui oled üks neist, kelle pea on tühi, aga soovid Instagrami-väärilist ideed, siis sellest ei suuda mitte keegi mööda vaadata.

Tuurid on üles tõmmanud suund nimega Glitter Pumpkin Butt ehk sädelevad kõrvitsatagumikud.

2017. aastal olid pidudel sädelevad rinnad aasta kõige suurem trend, aga sellel suunal on aeg kõrvale astuda. Selgub, et inimesed mitte ei armasta oma tagaosa glitterisse kasta, vaid ka sellest pilte vaadata. Suurbitannia bränd Go Go Glitter pani aga uuele trendile põhja alla, postitades pildi kõrvitsaks maalitud sillerdavast tagumikust.

"Sädeleva tagumiku trend, mille me alustasime, on nii populaarne, et me tahtsime leida viisi, kuidas seda halloweeniga siduda," kommenteeris meigikunstnik ja brändi kaaslooja Sophia Levy välaandele MarieClaire.com.

"Meie rannatagumik oli populaarne, ja endiselt on, seega ma tahtsin ta taasluua halloweeni võtmes." Et sellist kõrvitsa ilmet luua, ütleb Levy, et nad kasutasid musta ja oranži värvi, et kuju välja tuua. Seejärel täideti piirjooned Glitter Fixi ja suureteralise glitteriga.