Foto: Click & Grow
Täna öösel eetris olnud NBC hittsaates “The Tonight Show with Jimmy Fallon” demonstreeriti Eesti idufirma Click & Grow nutikaid aedu. Saates näidati 3,5 miljonilisele telepublikule, kuidas talvel kodus lihtsa vaevaga salateid, ürte ja köögivilju kasvatada.

Falloni külalisteks olid lisaks Salma Hayekile ja kuldgloobustega pärjatud sõjadraama “1917” staarile George MacKayle ka ameeriklaste seas ülipopulaarse kodu- ja remondisaate “Ask This Old House” tegijad, kes olidki Click & Grow nutiaiad kaasa võtnud.

Click & Grow pressiesindaja Martin Laidla kommenteeris, et ameeriklastega on nad juba mõnda aega koostööd teinud. “Sealse kodu- ja remondisaate “Ask This Old House” tegijad kutsuti Jimmy show’sse erinevaid koduseid nippe näitama, kuidas tubast talve paremini üle elada. Nad on meie aedadest ja sellest, kuidas nende abil on võimalik aasta läbi kodus vitamiinirohkeid taimi kasvatada ja rohelust luua, lummatud. Nii võetigi need ka Falloni saatesse kaasa,” kirjeldab Laidla.

Videoklippi, kus Jimmy Fallonile õpetatakse Click & Grow aedadega taimi kasvatama, saab vaadata SIIT.

Click & Grow on Eesti idufirma, kes arendab ja toodab nutikaid taimekasvatusseadmeid. Selle aasta oktoobris esindavad nad Eestit ka Dubai maailmanäitusel.