Foto: Erlend Štaub
Tallinn Fashion Weeki avas neljapäeval Althea moeetendus - paarikümneaastase ajalooga moebränd tõi lavale saabuva sügistalve kollektsiooni.

Hooajale kohaselt on lemmikvärvideks hall ja must – vaata fotodelt, milliseid erinevaid varjundeid must erinevatel faktuuridel omab… must võrguna, nahana, pitsina, nende kombinatsioonides. Esines ka mitmeid põnevaid printmustreid, mis lisasid lihtsalõikelistele rõivastele tubli annuse iseloomu. Tumedale Althea rõivale sekundeerivad tume huul ja jätkuvalt trendikad punutised.

Liialt konservatiivse tulemuse vältimiseks tuleks aga stiliseerimisse ja aksessuaaridesse mänguliselt suhtuda - ja seda valdas Althea hästi. Kombineeri kokku kleidid ja püksid (oluline teema on kolmveerandpikkus), seelikupikkus jäägu põlvedeni või veidi lühemaks. Madalad kingad on aktuaalsemad kui kõrged kontsad, võimaldades läbi asjalike päevade mugavamalt kulgeda.

Althea näitel ulatub sügisesse praeguse hooaja üks kuumimatest trendidest, milleks on kanda kingadega kõrgeid ja tihti kontrastsetes toonides sokke. Sokid võib siis soojema tulemuse huvides aga näiteks põlvikute vastu välja vahetada.

Vaata kollektsiooni: