Ketlin Bachmann
Sel aastal tähistab Eesti suurim moesündmus Tallinn Fashion Week oma 10. juubelisünnipäeva. Esimest korda moenädala ajaloos on 2016. aastal kaks moenädalat – kevadine märtsis ning traditsiooniline sügisene oktoobrikuus. Sel korral on toimumiskuupäevadeks 24. ja 25. märts.

2015. aasta oktoobris osales Tallinn Fashion Weeki erinevatel etendustel 26 moedisainerit ja moenädalat külastas pea 6000 huvilist. Suurt publikuhuvi ja Eesti disanerite soove arvestades muutub Tallinn Fashion Week kaks korda aastas toimuvaks sündmuseks.

Tallinn Fashion Weeki koduks on sellel aastal Eesti kaasaegseim kultuurisündmuste toimumiskoht – Kultuurikatel. Kultuurikatla blackbox saali valmimine on oluliseks märgiks nii Eesti kultuurielus kui ka TFWi arengus, kuna varem pole sellist multifunktsionaalset toimumiskohta Tallinnas olnud ja nii saali suurus kui asukoht sobivad moepublikule ja osalejatele suurepäraselt.

24. märtsil saab näha Althea by Thea Pilveti, Denim Dreami, Piret Ilvese, Iris Janvieri ja Liina Steini värskeid kollektsioone. 25. märtsil esitletakse laval Katrin Aasmaa, Perit Muuga, Year by Raivo Holmi, Mammu Couture'i ja Embassy of Fashioni uut moeloomingut.