Tiina Talumees rõõmustab moesõpru värvilise kollektsiooniga, mille põhiosa moodustavad mugavad ja kehasõbralikud kleidid. Moekunstnik ise kasutab nende iseloomustamiseks terminit „vabapikutuskleidid”.

„Vabapikutuskleite” saab kanda nii kontoris kui sõbrannale külla minnes, nii kallimaga restoranis õhtustades kui kodusel diivanil pikutades – valik on kandja teha.

Kollektsioon kannab nime FREEstyle ja rõhub spontaansusele, läbivaks teemaks on rõivaste sportlikkus ning mugavus.

"Reeglid on uued ja tunded vastakad, vanad viisid on minevik, saabunud on aeg uuteks väljakutseteks," mõtiskleb Tiina Talumees. "Selle kevad-suvise kollektsiooni ettevalmistus on olnud täiesti eriline kogemus. Ja tegelikult isegi põnev aeg. Raputas maha kõik tavapärase ja andis ruumi uudsele vaatenurgale. Tuli läheneda palju praktilisemalt kui kunagi varem, sest kandja vajadused on palju muutunud."

Materjalidest kasutab Tiina Talumees puuvillapitsi, mugavaid trikotaažkangaid ja kreppšifooni. Kollektsiooni kuuluvad ka mõned abstraktse mustriga kleidid, mille kangaprint on loodud spetsiaalselt FREEstyle’i tarbeks ja sellesse on peidetud sõnum „Tiina Love”.