Celine sügis-talv 2019-2020 SIPA / Scanpix
Eesti meigikunstnik Ellen Walge teeb karjääri ka väljaspool kodumaad – eile lõi naine kaasa Pariisi moenädala raames toimunud Celine'i moe-show õnnestumisel.

Ellen Walge assisteeris eilsel Celine show'l kuulsat Aaron De Meyd, olles liige tema meigikunsti eest vastutavas meeskonnas. Meeskonda sattus Ellen juhuse läbi. "Juhtusin tegema meiki Mary Jordanile ja talle meeldis minu käekiri. Ta viis mind kokku rahvusvahelise tunnustatud meigikunstniku Aaron De Meyga. Nii sattusin suhtlema Art Partneri agentidega ja sain tiimi," räägib Ellen, kuidas üks asi teiseni viis.

Aaron De Mey on koostööd teinud paljuda maailmakuulsate moebrändidega, vastutades nende kampaaniafotode, moeetenduste või moeajakirjade fotoseeria ilu-look'ide eest. Tema tiim tegutsest ka Celine moeetenduse lava taga.

Tiimis oli 15 meigikunstnikku. "Sain väga hea kogemuse, sain näha kuidas käib tiimitöö lava taga enne suurt showd. Aaron on hästi soe ja meeldiv inimene, kes väga hoiab enda tiimi ja inimesi enda ümber." Alguses seletas Aarton meeskonnale looki lahti, mida vaja teha ning seejärel asuti modellide peal seda tegema: "Meik pidi jääma hästi loomulik. Aega oli suht palju ja ei olnud ise närvilisi hetki," rõõmustab Ellen superhea kogemuse üle.

Ellen Walge osavat kätt saab samuti näha mitmete ajakirjade fotoseeriatest ning brändide kampaaniatest. Presidendi vastuvõtul kandis tema tehtud meiki näiteks lauljatar Anna Pärnoja ja moelooja Roberta Einer. Vaata mõningaid tema töid: