Lady Gaga ja Charlize Theron iga-aastasel ELLE Women in Hollywood Celebration galal PA Pictures/Scanpix
Lauljatar Lady Gaga on tõeline stiiliikoon, kes teab ka seda, et riietusega on ideaalne edasi anda sõnumit – sõnumit, mis jääb kummitama ja inimestele meelde ning võimendab seda, mida sa sõnadega väljendad.

Lady Gaga sai 25ndal Women in Hollywood galal austuse osaliseks ning edastas ka liigutava kõne oma kogemustest vaimse tervisega, seksuaalse väärkohtlemisega ning kuidas ta oma sisemise tugevuse saavutas.

Enne kõne pidamist jahmatas naine ultramoodsa kostüümivalikuga, mis erineb klassikalisest punase vaiba riietusest nagu öö ja päev. Kasutult mitmeid disainkleite proovinud Gaga otsustas lõpuks oversized Marc Jacobsi kevad 2019 kollektsioonis leiduva pükskostüümi kasuks. Tohutult suur kostüüm tegi loomulikult visuaalse komplimendi ka tema sõnumile.

Lady Gaga
PA Pictures/Scanpix

Valik mõjus naisele nii, et see lausa liigutsas teda pisarateni. "See oli oversized meeste ülikond valmistatud naise jaoks. Mitte õhtukleit. Ja siis ma puhkesin pisaratesse. Selles ülikonnas ma tundsin end täna endana," tunnistas naine, et riietus aitas tal koguni kõneks valmistuda. "Ma tunsin tõde sellest, kes ma olen oma kõhuga. Ning mõeldes, mida ma tahan täna öelda, sai see mulle väga selgeks." Tuleb tõdeda, et Jacobsi rõhutatud õlgadega kostüüm kandis endas edasi tugevat sõnumit.

Allikas: Vogue.com