Foto: Shutterstock Shutterstock
Ilutulestik, kõikvõimalikud sädelevad esemed, šampanja. Jah, uusaastapidustused on ideaalsed vägevate sotsiaalmeediapostituste allikad. Sama suure tõenäosusega võivad need luua ka tõeliselt piinlikke hetki.

Jäta meelde järgnevad viis postitust, mida sa täna kindlasti postitada ei tohiks. See pole seda väärt. Sinu 2018.aasta esimene Facebooki staatus peab sellest parem olema.

Alkoholijoobes postitused
Kui sinu šampanjaklaas ümber kukub ja sulle omane särav naeratus poolsuletud silmadega asendub, ei saa sellest hetkest ühtki head pilti teha. Väldi avalikke sotsiaalmeedia platvorme ja jaga neid pilte vaid grupivestluses parimate sõpradega.

„Uus aasta, sama vana mina“
Sellest lausest leidub umbes miljon nutikamat pildiallkirja.

Pildid ilutulestikust
Kas teadsid, et need pisikesed sädemed, mida hiljem telefoniekraanilt näed, kuulusid reaalsuses võimsale ilutulestikule? Seda saad muidugi analüüsida juhul, kui pilte (ja videoid) ilustulestikust kunagi uuesti vaatadki.

Sinu uusaastasuudlus
Armas pilt kallimaga on loomulikult lubatud, kuid udune foto potentsiaalse tundmatuga? Jäta meelde: kui selle foto postitad, näevad seda kõik sinu sugulased.

Ülidramaatilised pikad pildiallkirjad
Alustame värskelt ja konkreetselt. Me oleme kõik valmis 2017.aastast edasi liikuma ning seda ka pikka tagasivaadet lugemata.

Allikas: PureWow