Tom Kaulitz ja Heidi Klum SIPA / Scanpix
Üllatus! Supermodell Heidi Klum ja tema noor muusikust kallim Tom Kaulitz on olnud abielus juba kuid. Tegemist on nii hästi hoitud saladusega, et see hakkas alles nüüd avalikuse ette lekkima.

Supermodell ja ansambli Tokio Hotel muusik abiellusid ametlikult selle aasta veebruaris, kaks kuud pärast detsembrikuus toimunud kihlust. Paar tegi abielu ametlikuks Californias, kinnitavad väljaanded People ja TMZ. Paar ise aga oma abielu veel kommenteerinud ei ole.

Kuulujutud uuest kuumast paarist hakkasid levima 2018. aasta märtsikuus, koos avalikuse ette ilmusid nad maikuus Cannes'is. Tuttavaks said armunud aga eelmise aasta veebruaris ühise sõbra peol.

"Ma ei suutnud teda isegi vaadata. Sa tead, et oled kellestki nii sisse võetud, kui ei saa tema poole isegi vaadata," kostis Heidi Klum jutusaates Ellen DeGeneresile.

View this post on Instagram

I SAID YES ❤️

A post shared by Heidi Klum (@heidiklum) on

46-aastane Klum kommenteeris eelmise aasta suvel ka oma suurt vanusevahet 29aastase muusikuga ajakirjale InStyle.

"Mu kallim on minust palju aastaid noorem ning inimesed on minu käest selle kohta küsinud. See on ainus kord kui vanust mulle nina alla hõõrutakse ja ma pean selle kohta vastuseid andma. Muidu ma ei mõtleks selle peale üldse. Sa pead lihtsalt elama õnnelikku elu, muretsemata liiga palju, mida teised inimesed arvavad. Muretsemine annab ainult kortse juurde," kostis supermodell.

Nüüd jääb vaid ehk ootada, mil paar pulmadest pilte jagab!

Allikas: Harper's Bazaar