PA Pictures/Scanpix
Pärast edukat visiiti Fidžile ja Tonga kuningriiki, viis kuninglik tuur Sussexi hertsogi ja hertsoginna tagasi Sydneysse, et osaleda pidulikul galaõhtul. Meghan pani aga kogu maailma ahhetama õrnas õhtukleidis, mis tõestab, et ka tema lapseootuse stiil on imeliselt viimistletud.

Olles dramaatilise lennu tagasi Austraaliasse üle elanud (nimelt pidi lennukipiloot tegema hädamaandumise), osalesid Meghan Markle ja prints Harry auhinnagalal Shangri-La hotellis. Meghan valis sündmuse jaoks lummava ja muinasjutulise Oscar de la Renta õhtukleidi, mille lopsakas tüllikasutus tekitas tunde nagu naine oleks otse Disney muinasjutust välja sammunud. Kleidile lisatud Pariisi disaineri Sarah Esmoingti poolt loodud lindude kaunistused lisasid sellele veel enam printsessilikku ilu.

Meghan Markle
PA Pictures/Scanpix

Oscar de la Renta kleit pärineb brändi sügis 2018 kollektsioonist, aga see pole kahjuks hetkel enam veebipoodides saadaval. Sarnase kaunistuste ja tikanditega ehitud kleidi saab veebipoodidest omale soetada alates 8000 euroga. Tagasihoidlikumad kleidid algavad juba 1500st eurost.

Allikas: Harper's Bazaar ja Daily Mail