Victoria ja David Beckham saabumas Londoni moenädala õhtusöögile. PA Pictures/Scanpix
Kuulus disainer Victoria Beckham on juba mõnda aega olnud kuulujuttude küüsis, et tema ja legendaarse jalgpallitähe Davidi abielu on karidel. Hiljutises intervjuus kommenteeris naine teemat lähemalt.

Rääkides The Guardiani nädalavahetuse ajakirjaga, avas naine oma kodust elu ning laitis maha lahkumineku kuulujutud. Naine elab ka ekstreemselt kiiret elu, mille toob tema Victoria Beckhami moebränd. "Ma ei kokka kunagi. Ma tegin seda palju, kui me Hispaanias elasin, aga praegusel ajal jõuan hilja koju, seega õhtusöök valmib väga hiliseks ajaks. David on väga hea kokk," kommenteeris naine oam tihedat graafikut.

Victoria tegi selgeks, et abielulahutuse kuulujutud ongi vaid kuulujutud. "See muutub kohati päris frustreerivaks. Aga ma jätan selle oma PR-meeskonna hooleks. Ma ei sega end sinna."

Sel kuul külastas paar ka Londoni moenädala raames toimunud sündmust ning näitas avalikkuse ees, kui lähedased nad on, jagades omavahel hellusi.

"Inimesed on huvitatud minu isiklikust elust. Vahel see töötab minu kasuks ning vahel on need asjad, mis mulle ei meeldi. Ma ei lase neil end kõigutada."

Victoria sõnul peab olema kontrolliv, sest inimesed kipuvad uskuma kõike, mida nad loevad, isegi kui see on välja mõeldud. "See on tõeliselt tüütu," lisas naine.

Allikas: Harper's Bazaar