Foto: Scanpix Foto: PIXELFORMULA/SIPA
Moedisainer Victoria Beckham avaldas oma uue muusa, kelleks on Eesti modell Alexandra Elizabeth Ljadov.

Alexandra Elizabeth kuulub modelliagentuuri MJ-Models ja on tänaseks modellina töötanud pea kaks aastat. “Saada nii lühikese aja jooksul tippdisaineri poolt väljavalituks on suur tunnustus ja see tõestab, et Alexandra on väga eriline, paistes teiste hulgast silma,” kommenteeris MJ-Models agentuuri juht Margit Jõgger. “Kuidas see tema karjäärile mõju avaldab, näitab ainult aeg.”

17aastane modell on enda kohta öelnud, et on poisilik tüdruk, kes kasvas üles mängides detektiive ja ronides puude otsas. Samuti on ta avaldanud, et armastab surfamist ja maiustusi, eriti jäätist.

Kuidas Alexandra modellinduse juurde sattus? “Tema ema Kristiina Ljadov võttis minuga ühendust ja küsis, kas saaksime Alexandraga kohtuda. Teadsin esimesest hetkest peale, et Alexandral on väga suur potentsiaal olla edukas modell. Tänaseks on ta seda juba ka tõestanud.”

“Hetkel peab ta kombineerima modellinduse ja koolitöö ja võin väita, et ta on sellega väga hästi hakkama saanud. Usun, et tema edulugu on alles alguses,” lisas Margit Jõgger.

Ainuüksi sel sügisel on edukas Eesti modell kõndinud 74 moe-show'l, teiste seas Versace, Calvin Kleini, Gucci ja Saint Laurenti poodiumitel. Victoria Beckham poseerib oma muusaga ka USA Elle'i septembrinumbris.

Vaata pilte: