Foto: Vida Press Vida Press
20-aastane Taylor Hill, kes on tuntud Victoria’s Secreti inglina, teates eile, et liitus luksusbrändi Lancôme tiimiga. Taylor hakkab brändi esindama koos näitlejannade Lily Collinsi, Julia Robertsi, Lupita Nyong’o ja Penelope Cruziga ning modell Daria Werbowyga.

“Mul on ülisuur rõõm teatada, et liitun Lancôme’i perekonnaga ja olen nende uus nägu!!! See on imeline päev ja ma ei suuda uskuda, et üks mu suurimaid unistusi on just teoks saanud,” teatas Taylor eile oma Instagramis, hoides pildil käes roosikimpu. “Olen kõigile Lancôme’is nii tänulik, et nad usuvad minusse ja võtavad mind oma imelisse perekonda vastu.”

Üle nelja miljoni Instagrami jälgija ja Victoria’s Secreti lepinguga esindab Taylor noort modellide generatsiooni, kes on võitnud ka ilubrändide südamed: Bella Hadid esindab Diori, tema õde Gigi Hadid teeb koostööd Maybelline’iga, Kendall Kenner on Estée Lauderis ning Lily-Rose Depp Chanelis.

“Meil on hea meel teatada, et oleme Tayloriga koostööd alustanud. Ta esindab modernset Lancôme’i naist. Ta käib ajaga kaasas, on uudishimulik, sensuaalne ja imekaunis,” sõnas avalikus teates Françoise Lehmann, brändi rahvusvaheline mänedžer. “Ta on väga inspireeriv noor naine: avatud meeltega ja positiivse maailmavaatega.”

Palju õnne, Taylor!

Allikas: Vogue