Kauaoodatud linateos "Star Wars: Viimased Jedid" on värskelt kinodesse jõudnud. Ikooniline kingadisainer Christian Louboutin otsustas nii uhkeid kingi kui ka legendaarset filmisarja jumaldavatele fännidele midagi eriti erilist luua.

Filmiga sama inglisekeelset nime "Star Wars: The Last Jedi" kandev kingakollektsioon on saanud inspiratsiooni populaarse filmisarja naispeategelastest ja nende ainulaadsetest kostüümidest. "Filmis on näha võimsaid naistegelasi. See on väga inspireeriv," sõnas Christian Louboutin disainiprotsessi kohta. Kollektsiooni kuuluvatel kingapaaridel on ka naispeategelaste nimed: Rey, Amilyn Holdo, Captain Phasma ja Rose Tico. Sellesse kuulub viiendana ka eriline Space Shoe.

Tegemist ei ole Christian Louboutini esimese Disney filmile disainitud kollektsiooniga. Nimelt on ta varasemalt loonud kingad tähistamaks filme "Cinderella" ning "Maleficent". Tänavune koostöö on aga eriline seetõttu, et see jõuab müügile heategevuslikul eesmärgil ning laiem publik loomingut soetada ei saa. Kuni 20.detsembrini kestab veebilehel Charitybuzz.com oksjon, kus saab kollektsiooni kuuluvatele ekstravagantsetele kingadele panuseid teha. Kingadele on oma autogrammid andnud ka Christian Louboutin ise ning näitleja, kes vastava kinga nimelist tegelast kehastab. Müügist saadud tulu annetatakse fondile Starlight Children's Foundation, mis toetab haiglasse sattunud lapsi ja nende perekondi. Etteruttavalt võime öelda, et oksjonil käib tihe panustamine. Juba hetkel küündivad panused ühe paari eest 10 000 ja enama dollarini.

Fotod: Vida Press

Allikas: Vanity Fair