Foto: TM/ROT/Capital Pictures/Scanpix
Telesari "Grey anatoomia" on 16 aasta jooksul pugenud sügavale fännide südametesse ja kõigi juba teleekraanidel näidatud hooaegade jooksul on valatud nii mõnigi pisar, kasvõi näiteks näitleja Patrick Dempsey poolt mängitud dr Derek Shepherdi surma pärast. Kuid nüüd õnnestus sarjal fänne üllatada, sest 17. hooaja esimeses osas oli armastatud tegelane tagasi, vahendab Vanity Fair.

Kaheosalise avaepisoodi lõpus, mille tegevus toimub 2020. aasta aprillis, kui koroonaviiruse esimene laine on Seattle’is tipus -, kukub Shepherd’i lesk, dr Meredith Grey haigla parklas kokku ja kohtub läbi une rannas oma surnud abikaasaga. See on esimene kord, kui Dempsey ja Pompeo alates 2015. aastast ühes stseenis osalevad.

“Kõige olulisem ülesanne käesoleval hooajal, oli austada globaalse pandeemia reaalsust ja mõju — eriti tervishoiutöötajatele,” avaldas sarja stsenarist Krista Vernoff. “Sellega seoses pidime olema loomingulised, et sari oleks jätkuvalt lõbus ja romantiline ning võimaldaks meil tõelisuse eest korrakski põgeneda. Siinkohal tuligi appi Patrick Dempsey.”

Kuigi pole veel selge, kui mitmes episoodis Dempsey osaleb, on selge, et neljapäevane avaepisood viimaseks ei jää.

Derek Shepard ehk McDreamy sai autoõnnetuses surma “Grey anatoomia” 11. hooajal ning see tekitas fännides palju pahameelt ja masendust.

Koroonaviirus SARS-CoV-2

  • Inimesed, kes kahtlustavad nakatumist koroonaviirusega, peaksid võtma ühendust oma perearstiga, küsima nõu perearsti nõuandeliinilt 1220 (välismaalt +372 634 6630) või koroonaviirusega seotud küsimuste jaoks loodud numbril 1247 või vajadusel kutsuma kiirabi, helistades hädaabinumbril 112.
  • COVID-19 haiguse sümptomid on sarnased gripile. Viiruse levinumad sümptomid on köha, palavik ja hingamisraskused. Parim kaitse nakkushaiguse leviku vastu on käte pesemine ja inimestega kontaktist hoidumine.
  • Vaata koroonaviirusesse nakatunute statistikat Eestis!
  • Loe lähemalt koroonaviiruse ja kehtivate piirangute kohta valitsuse erileheküljelt kriis.ee!
  • Nutitelefoni rakendus HOIA teavitab sind, kui oled olnud lähikontaktis koroonaviiruse kandjaga. Vaata lähemalt!