Inga Tislar tuli välja sooloprojektiga Liina Notta
Tüdrukutebändi La La Ladies kaunitar Inga Tislar tuli täna välja oma sooloprojektiga ning avaldas debüütsingli nimega "BAD". Anne & Stiili veeb haaras lauljannalt käisest ning uuris, kuidas on kujunenud välja tema stiil ning kui oluline see ühe artisti juures siiski on.

"Soov teha omaenda muusikat ja eelkõige teha seda üksi on olnud alati kuskil sügaval südames. Nüüd, kus ma olen leidnud enda jaoks suuna ja stiili, kus ma tunnen ennast kõige kodusemalt, olen valmis sellega ka välja tulema. Justnimelt stiil on see sõna, mis määrab väga palju artisti puhul ning loob tema näo. Alustades muusikastiilist, mida ta loob või esitab, lõpetades riietumisstiiliga, mida ta kannab. Loomulikult ei löö ma sellega risti ette ei endal ega teistel artistidel ehk kui on võimalus või soov laveerida stiilide vahel nii muusikas, moes kui ka kõiges muus, siis muidugi tee seda, aga oluline on teada, mis on ikkagi see (sinu) oma," sõnab lauljanna, et selle teadmine aitab mõista, kuhu soovid liikuda ja jõuda. "Mida selgem pilt sul kõigest on, seda selgem tee sul liikumiseks on. Mina olen leidnud enda jaoks muusikaliseks stiiliks R'n'B, souli ja popi segu. Selles segunevad minu iseloomuomadused ja lõppkokkuvõttes saan olla mina ise."

"Mina ise" on oluline märksõna ka Inga stiili ning riietumise puhul. "Loomulikult hindan mugavust, aga kui mulle ikkagi midagi väga meeldib, siis olen nõus mugavusest loobuma," kostab muusik.

Teine märkõna, millest Inga lähtub, on "teistmoodi": "Ma ei mõtle sellega äärmuslikkust, aga kui on kasvõi mingi detail teistmoodi, siis tunnen end juba hästi. Lähtudes nendest kahest aspektist, peaks tekkima artistil mingi äratuntavus ning seda mitte ainult nägupidi – see on oluline joon, mida võiks iga artist omada," rõhutab naine.

Muusika mõjutab ka Inga riietumisstiili. Inga eelistab omavahel segada lohvakat, mugavat stiili ning samal ajal mängu tuua naiselikke jooni. "Täpselt selline on ka lugu "BAD" ning stilistika selle muusikavideos. Lohvakad püksid ja mantel, robustsed saapad, aga lühemavõitu top annab võimaluse näha nahka, mis lahjendab kogu pilti leebemaks ja toob naiselikkuse mängu."

Lugu ise räägib reetmisest, petmisest ja eelkõige iseenda petmisest. See kajastub ka videos, kus käib suur läbielamine oma tehtud vigade üle ning sellest mõtlemine ja diskuteerimine iseenda sees. See peegeldub koreograafias, mis läheb aina isiklikumaks ja intensiivsemaks ning valgusemängus, mis käsikäes loo ja koreograafiaga kasvab pööraseks.

"Aga stiilist olulisem, mis paistab ka inimese silmist kohe välja, on see, et ta tunneks ennast enda nahas hästi," lisab lauljanna.

Vaata Inga sooloprojekti videot! Kuidas meeldib?