Meghan Markle ja prints Harry Austraalias Reuters / Scanpix
Sussexi hertsoginna Meghan Markle ei puhka pärast lapseootuse uudist sugugi loorberitel. Vähem kui päev pärast uudise teatamist tuli tulevane ema Sydneys koos abikaasa Harryga avalikkuse ette, et osaleda tervitustseremoonial ja Austraalia tuurile algus panna.

Ei läinud kaua, kui Sussexi hertsog ja hertsoginna oma esimesi kingitusi beebile hakkasid saama. Sir Peter Cosgrove ning tema abikaasa tegid paarile mõningad kingitused, et austada nende küllatulekut. "Meie esimene kingitus beebile!" kostis Meghan, kui pehme beebikänguru mänguasja vastu võttis.

Meghan ja Harry said kingiks ka pisikese paari UGGi saapaid – on ju maailmakuulus bränd Austraaliast pärit. Prints Harry võttis pisikesed saapad kätte ja nägi ilmselgelt õnnelik välja. Paistab, et hertsog on tulevase isaduse üle tõeliselt õnnelik. "Oh seda headust," kostis Meghan rõõmsalt.

Kohtumisel kandis Meghan valget kehasse hoidvat kleiti, mis ka beebikõhu kenasti ilmsiks tõi ja seda enam nii hoolikalt ei varjanud. Varasemalt on ta kõhukest peitnud nii tumedate riiete kui oversized mantlite alla, kuid pärast uudise ilmsikstulekut pole tal seda enam põhjust teha.

Loe SIIT, kuidas Meghan beebikõhtu osava stilistikaga peitis.

Harry ja Meghan saavad oma esimese lapse 2019. aasta kevadel. "Kuningliku pere liikmed on hinnanud kogu toetust, mis nad on saanud inimestelt üle kogu maailma pärast nende maikuus toimunud pulma ning väga rõõmsad, et saavad seda head uudist avalikkusega jagada," seisis kuningakoja avalduses.

Allikas: Harper's Bazaar