Foto: Kuvatõmmis
Itaalia kõrgmoemaja Gucci otsustas loobuda traditsioonilisest moeetendusest, et esitleda oma kõige uuemat kollektsiooni ja teeb seda hoopis seitsmeosalise sarjaga "Ouverture of Something That Never Ended", milles teevad kaasa ka Harry Styles kui ka Billie Eilish, vahendab Daily Mail.

Aastal, mil moenädalad toimuvad veebiülekannetena ja ka väiksemad moepeod võivad lõppeda koroonaviiruse nakatumisnumbrite tõusuga, on Gucci otsustanud oma suunda muuta ning kuna aina rohkem inimesi istuvad kodus telekate ees, on põnev sari just see, mida (moe)publik vajab.

Sarja kolm esimest episoodi on juba YouTube’is vaadatavad. “Ouverture of Something That Never Ended” tegevus toimub Itaalias ja selle keskmes on androgüünse itaallanna Silvia Calderoni tegelane Silvia, kes esitleb sarja jooksul erinevaid rõivaid uutest meeste-, naiste- kui ka unise-kollektsioonidest.

Uus episoodi lisandub igal õhtul kuni käesoleva nädala lõpuni ehk 22. novembrini. Neid saab näha SIIT.

Gucci loominguline juht Alessandro Michele teatas juba maikuus, et edaspidi korraldab moemaja vaid kaks moeetendust aastas, sest moemaailm on pandeemia tuules muutunud. Tema soov on “vabastada rõivad” ja ta ei taha, et “mood oleks poodides vangis” ning selle sarja läbi on see tal kindlasti õnnestunud.

Foto: Kuvatõmmis