kaader Youtube'i videost
Naised elavad keerulises maailmas, kus aina enam tuleb end võimalike rünnakute vastu kaitsta. Hiljuti esitleti põnevat leiutist, mida nimetatakse vägistamisvastasteks püksteks. Püksid on loodud selliselt, et neid saab jalast ära võtta vaid omanik ise.

Pükste ülemine osa ja säärte ümbrus on palistatud materjaliga, mida pole nii lihtsalt võimalik katki rebida või noaga lahti lõigata. Lisaks on pükstel lukk, mille kombinatsiooni teab vaid omanik ise ehk keegi teine neid jalast võtta ei saa. Rõhutatakse, et see võib pakkuda abi ka naistele, kes on uimastatud ja selle võrra kaitsevad teda lukuga püksid. Milliseid materjale pükste loomisel täpselt on kasutatud, seda loojad ei avalda.

Toode ise on saanud nii positiivset kui negatiivset vastukaja. On neid, kes küsivad: "Mis maailmas me elame, et peame endale midagi sellist soetama?" Leidub emasid, kes soovivad sellised püksid kohemaid oma tütardele tellida. Teised pakuvad välja, et vägistamisvastased püksid võivad potentsiaalse vägistaja segadusse ajada ja sellised seigad võivad veelgi dramaatilisemalt lõppeda. Siin saab aga juba iga naine ise otsustada, kas ta vajab selliseid pükse. Uus trend on igatahes loodud.

VAATA VIDEOT: