Marimo SS20 Riga Fashion Week Foto: Mark Litvyakov
"Me kõik teame ütlust, et unistused tõepoolest võivad saada teoks – selleks aga tuleb julgeda unistada ning see on võimalik ka täna. Keset kriisi," tuletab meelde kodumaine Marimo moebränd. Sooviga inspireerida unistama esitleb moemaja lühifilmi, mis näitab, kuidas kodumaine mood valmib siinsamas Tallinna vanalinnas.

Alustades sisuliselt üksinda ja kodus aastaid tagasi, on brändi asutaja ja loovjuhi Mariliis Pikkar’i käe all Marimo tänaseks jõudnud moemajani Tallinna vanalinnas, täites kaunite naiste unistust elegantsetest rõivastest üle maailma. “Mind on kannustanud minu sisemine motivatsioon, sisemine põlemine luua maailma hingega tooteid. Rõivaid, mis päriselt kaunistavad naist, mida saab kanda aastaid, ilma et peaks muretsema kiirelt muutuvate moetrendide pärast. Parima tunnustuse oma tööle olen saanud just meie rahvusvahelistelt klientidelt, naistelt, kes on sellist brändi otsinud, kuid ei ole leidnud vastavat kvaliteeti, ajatut klassikat ka üle maailma ringi reisides. See on mind laadinud positiivsete emotsioonidega ja andnud kinnituse, et teen õiget asja ning unistused suurematest eesmärkidest saavad nüüd vaid kasvada,” ütleb Mariliis.

“Palju uuritakse, kas me praegu töötame. Töötame küll. Oleme oma töökorralduse ümber mänginud selliselt, et toimetame peamiselt online’is. Oleme sinna üles seadnud ka meie kõige uuema kevad-suvi 2020 kollektsiooni “Follow your passion.”

Lühifilmi materjal on filmitud viimase kuue kuu jooksul valmistades ette kõnealust kevadsuvist kollektsiooni.

Video: Getter Kuusmaa