Foto: Pixelformula/SIPA/Scanpix
Pole mingi saladus, et Gigi Hadid on üks neist modellidest, keda suured moemajad täna kõige enam oma riideid kandma ihaldavad ja eile aset leidnud Chaneli moemaja 2020. aasta kevadsuvise kollektsiooni esitlusel Pariisi moenädalal tõestas Gigi taas, et ta on palju rohkemat kui lihtsalt üks tavaline modell.

24aastane Gigi tegutses nagu kogenud turvatöötaja, kui juutuuber Marie S’Infiltre astus publiku seast moelavale ja jalutas modellidega mööda lava nagu ta peakski seal olema.

S’Infiltre, kes muide kandis pealaest jalatallani Chaneli loomingut ja nägi seejuures välja nagu Mary Poppins, suutis 20 sekundiks turvatöötajad segadusse ajada, aga Hadidi eest tal põgeneda ei õnnestunud. Kuigi pariislannal õnnestus mõnda aega mööda moelava jalutada, siis Gigiga kohtudes suunas viimane ta rahulikult lavalt maha.

Üllatavalt ei ole see esimene kord, kui S’Infiltre on sellise trikiga hakkama saanud. Tal õnnestus varasemalt tungida ka Pariisi moenädalal oma uusimat kollektsiooni esitlenud Etami pesubrändi show’le.

Allikas: PureWow