Maricano - säravale naisele
Marciano järgib rõivaste ja aksessuaaride disainis tõelist GUESSi stiili, hoides kätt moepulsil. Moeteadlikule naisele loodud tänapäevane kollektsioon on inspireeritud kõrgmoelavadest – kaunid riideeksemplarid on küll väljakutsuvalt seksikaid, kuid kogu seksikuse juures jäävad siiski väljapeetult stiilseks. Kütkestavad kleidid lisavad tõelist glamuuri igapäevamoele ning muudavad elu tähtsündmused eriliseks.

Selle hooaja kevad-suvise Marciano reklaamikampaania muusa on Argentina päritolu näitleja ja modell Belén Rodriguez. Eksootilist kaunitari jäädvustatakse päikselises Malibus, asetades põhirõhu hooaja ihaldatuimatele trendirõivastele. GUESSi loomingulise juhi Paul Marciano lavastatud ning tunnustatud Itaalia fotograafi Joseph Cardo pildistatud kampaania koosneb hingematvalt kaunitest moefotodest, millel on jäädvustatud vaataja tähelepanu köitmiseks näitlejatar Beléni rabav ilu ja võrgutav olek. Tagapool paistev päikeseloojang rõhutab naise veatut figuuri, muutes silueti portreede teljeks. Päikese erekollased ja soojad oranžid toonid segunevad sinakasrohelise taeva ning türkiisikarva sähvatustega, lisades kampaaniale suurejoonelisust ning äratades fotod tõeliselt ellu.

Marciano 2016. aasta kevadkollektsioon pakub suurepärast tähelepanu köitvate stiilide valikut, et muuta suvegarderoob moekaks. Kollektsiooni silmapaistvamate rõivaste hulka kuuluvad näiteks õrnalt sädelevate detailide, seksikate ja läbi­paistvast pitsist laiade säärtega triibulised kootud püksid ning luksuslikust pitsist šikk body mõõdukalt paljastava dekolteega. Pulbitsevate lillemustritega virsiku-, fuksia-, koralli- ja sinakas­rohelistes toonides kerged maksikleidid ja romantilised pluusid pakuvad erksavärvilisemat kevadpaletti ning rõhutavad kandja naiselikkust. Stiilsed taljesse töödeldud pitskleidid ning kahe­osalised pliiatsseelikud koos sobivate lühikeste särkidega jää­vad moodsaks ka soojemate kuude möödudes. Te kohtate neid Marciano fotosid parimates rahvusvahelistes moe- ja elustiili­ajakirjades, Marciano jaekauplustes, reklaamvoldiku­tes ja internetis.

Marciano — Säravale naisele
Guess by Marciano tooteid kandev naine ei jäta kedagi ükskõikseks. See on enese-kindluse, naiselikkuse ja julguse võit.

Marciano kollektsioonid on saadaval Guessi esinduskauplustes: Viru Keskuses, Rocca Al Mare Keskuses, Ülemiste Keskuses ja Tasku Keskuses.
E-pood: www.denimdream.com