Foto: Vida Press Vida Press
Tegemist on soengustiiliga, mille puhul näevad juuksed veidi märjad välja ning need on kas lahtiselt või kinniselt näost tahapoole lükatud.

Esmapilgul võid küll arvata, et sellisesse soengusse sätitud juuksed näevad justkui mustad välja, kuid kuula meid ära. Kui oled slicked-back soengu õigesti teinud, muudab see välimuse hetkega modernseks, värskeks ja ägedaks. Vajad tõestust? Loe edasi ja vaata, kuidas kuulsused seda soengut kandnud on. Nende seas leidub mitmeid erinevaid viise selle loomiseks. Proovi järele!

Soovid Adriana Lima pühademeeleolus soengut? Tema stiilselt silmapaistva välimuse loomiseks vajad palju juukselakki ja- kumme ning ideaalse lipsu tegemiseks võimalusel abikäsi. Kammi kõigepealt juukseid tahapoole, piserdades neisse juba kergelt juukselakki ning kinnita tugeva patsiga madalasse hobusesabasse. Nüüd jaota patsis olevad juuksed kaheks, piserda neisse püsivuseks lakki ning keera koheselt ükshaaval lipsuks, kinnitades ka need eraldi juuksekummiga. Viimaste varjamiseks säti lahtiseks jäänud juukseosad kummide peale ning tõmba need juuksesirgendajaga sirgeks. Kindlaks püsivuseks kasuta julgelt juukselakki.

Gigi Hadidi eriti šiki soengu tegemiseks vajad maksimaalse hoidvusega juuksegeeli. Kanna seda ohtralt kuni juuste keskosani ning hajuta sujuvalt kuni visuaalselt kuivemate juukseotsteni.

Rosie Huntington-Whiteley soengu saavutamiseks kinnita osa kiharatest juuksenõeltega kõrvade taha ning föönita juuste pealmine osa kohevamaks. Nüüd piserda juukselakki ja valmis!

Emily Ratajkowski stiilset peadligi hoidvat ja ülisiledat soengut aitavad luua läikesprei ja juukselakk.

Sa soovid slicked-back soengust vaid kerge aimduse luua? Võta eeskuju Jennifer Lawrence'ist, kelle soengu järele tegemiseks haara juuksegeel ning kanna seda kammiga vaid kergelt juuksejuurtele, pannes suurimat rõhku näo ümbrusele.

Need õed juba teavad, mis näeb trendikas välja! Selleks, et proovida Kim Kardashian-Westi ja Kendall Jenneri sasist soengut, vajad vaid juuksegeeli ja paari minutit. Punase vaiba vääriline välimus ongi valmis!

Kõik fotod: Vida Press

Allikas: Byrdie