Eesti Laul 2018 finalist Eliis Pärna tuli välja uhiuue lauluga "Addiction", millele valmis ka silmailu pakkuv ja mõtlemapanev video. Catwalk uuris, kuidas muusikavideo valmis ja kust on pärit lauljanna seljas nähtud rõivad!

"Lugu sai alguse niimoodi, et istusime Indrek Simmiga (režissöör -toim.) ja mõtlesime, mis see story võiks seal olla. Tegime otsuse, et näitame ühte naist erinevates karakterites ja ühte meest (kehastab loo produtsent ja muusika autor Meelis Meri -toim.) kelle vahel on tõmme, mis on ühelt poolt mõnus ja teiselt poolt tahaks lahti saada," rääkis Eliis, et krimisarja "Lõks" tunnuslugu räägib situatsioonist, mis on päris paljude inimeste eludes.

Videosse rõivaste valmimisel soovisid tegijad, et karakterid oleks võimalikult erinevad, aga pigem kohati isegi natukene kõrgid. "Tekiks kontrast, et kui inimene on endale mingi maski loonud ja ta on väljaspoolt hästi tugev, siis on olemas keegi, kes selle pehme koha üles leiab," selgitas Eliis, et tal on olnud hea koostöö Brand No.8-ga. Nelja kostüümi video jaoks leida ei olnud sugugi lihtne, sest karakterid olid väga erinevad. Brändi disaineril Svetlana Puzorjoval olid aga kõik õnneks olemas.

"Nad on väga vastutulelikud olnud. Meil võttel juhtus ka igasugu asju peene valge siidkleidiga," rääkis lauljanna muiates, et pisike valge koerake tuli ja hüppas Eliisile kõhu peale ning hinnaline siidkleit sai rikutud. "Õnneks Svetlana oli nii mõistev."