Nädalavahetusel toimus mänguline ERKI Moeshow 2018, kus žürii üksmeelselt parimaks valis Annika Kiidroni kollektsiooni. Catwalk vestles pärast moe-show'd Londonis tegutseva moelooja Roberta Eineriga ning uuris, mida tema moeetendusest ootas ning kui kõrgeks peab siinsete disainerite taset.

"Mulle meeldis see, et oli nii palju erinevaid kollektsioone ning valikut oli raske teha. Võitja oli lõpuks see inimene, kes oli tehniliselt väga hea ning on näha, et ta jagab ja teab, kuida tailoring toimib," rääkis Roberta Einer, et talle meeldisid ka lihtsamad kollektsioonid, kus oli näha naiselikkust, läbipaistvust ja noorust. "Eestist leiab kõike!" rõõmustas moelooja.

Eesti moemaastik vajaks Eineri sõnul just seda julget noort, kes suudab luua ja teha riideid sellise kvaliteediga nagu me tahame neid kanda ja oleme harjunud välismaalt ostma. "Aga samas ajab ta ka uut ja ägedat liini," lisab naine, et uut verd tahaks rohkem peale. "Vana skeene on tugev ja püsiv, Inimesed, kellele mina olen alt üles vaatanud nagu Liisi Eesmaa, Aldo Järvsoo, Tanel Veenre on siin ja hoiavad lippu väga kõrgel."

Vaata videost, kuidas läheb hetkel Roberta Eineril endal ning millised on tema maailma vallutamise plaanid!