Anett (Kulbin) on tuntud koosseisust Wilhelm, osaledes korduvalt Eesti Laulul nii poolfinaalis kui ka finaalis. 2016. aastal alustas Anett soolokarjääriga andes välja singli “Strong”, millega pääses samuti Eesti Laulu poofinaali. Nüüd on ta jõudnud etappi, kus tema kirjutatud muusika on seotud kokku ühtseks tervikuks värskel lühialbumil "All Over Again".

““All Over Again” on minu soolokarjääri debüütalbum ja tunnen, et selles on palju eneseotsingut ja katsetamist. Minu kirjutatud materjali seovad tugevalt ühtseks lugude ausad sõnumid ja emotsioon. Just nendest väärtustest lähtun alati muusika kirjutamisel, hetkeolekut muusikasse kandes,” avas Anett enda muusika loomise tunnetust.

Lühialbumi ehk EP vormis kujunenud lugude kogumik koosneb Aneti viimase aasta jooksul kirjutatud lugudest, mis algselt olid ühtemoodi klaveri ja vokaali vormis. Uuel lühialbumil said need palad kokku ja erinevate produtsentide toel lõpliku vormi - kaasautoriteks Joshua Stephenz, NOEP, Jonas Kaarnamets, Raul Ojamaa, Muudu, Gevin Niglas ja Jüri Pootsmann.

Jazzmuusika taustaga artistid Anett ja Liisi Koikson esitlevad ühiste kontsertidega enda uusi lühialbumeid.

Artiste seob üheaegne Londonis elamine, kus nad ka tutvusid, ja oma muusikas just jazzist ja soulist inspiratsiooni kogumine.

Liisi Koiksoni ja Aneti lühialbumite ühised esitluskontserdid toimuvad 6. juuni õhtul Kivi Paber Käärid lokaalis ja 8. juuni laupäeva hommikul City Yoga stuudios erakordses formaadis - hommikukontsert, kus publik saab mugavalt joogamatil pikutada ning neile antakse silmaklapid, et keskenduda eelkõige vaid helile.

Anett & Liisi Koikson ühised kontserdid.

6. juunil kell 21:00 Kivi Paber Käärid
8. juunil kell 10:00 City Yoga Stuudio, Niine 11

Piletid on elmüügis Ticketeris.