Rihanna filmi "Ocean's 8" linastusel. Reuters / Scanpix
Maailmakuulus popmuusik Rihanna ütleb, et õppis oma nägu õigesti kontuurima just siis, kui kaalus juurde võttis. Niisiis teab naine nüüdseks häid nippe, kuidas oma näojooni õigesti rõhutada ja välja tuua ning jagab neid ka meiega!

"Ma saan oma meigi tehtud kümne minutiga, kuigi vahel see tundub kümme tundi," räägib lauljanna videos. "Oleneb, milline päev sul on ja kui kiire sul tegelikult on.

Kontuurimine on naise jaoks väga tähtis osa jumestusest. "Nägu on tähtis kontuurida oma näo jaoks, mitte nii nagu sa näed Youtube'ist. Igaühel on erinev näokuju, minul on kõrge laup." Kontuurimist õppis Rihanna tegema siis, kui võttis kaalust juurde: "Usute või mitte, sel juhul tuleb see tõeliselt kasuks. Paksudel päevadel näevad põsed välja nagu beebide omad.

Seejärel asub videos naine peitekreemi kasutamise juurde. "Kõik teavad, et peitekreem on tehtud pundunud ja tumedate silmaaluste, pohmelli ja halbade otsuste peitmiseks," kostab naine, et peitepulk on ravim kõigele.

Parimaks õpetajaks peab meigitegemisel staar iseennast, sest kõike tuleb alati läbi teha ja katsetada just enda näo peal. Mõningaid asju võid teha endale paremini kui isegi meigikunstnik, sest sul on oma viis, kuidas see sulle meeldib. Rihanna eelistab alati oma kulmudega ise tegeleda.

Vaata videost, milliseid nippe jagab Rihanna kiire jumestuse tegemiseks ning milline meigitoode on alati tema käekotis! "Meikimine on lõbus!" kostab muusik.