Sammedasi.ee holistiline karjäärinõustaja ja värbaja Natalja Prümmel soovitab igaühel endalt küsida neid küsimusi. Vastused juhatavad sind töökohani, millest oled seni võib-olla vaid unistanud...

Meil on praegu AEGA. Minu juurde jõudnud inimesed räägivad, et saavad nõustamisel võtta "aja maha", et mõelda sellele, mida nad tegelikult soovivad. Selleks, et saada aru, kuhu poole oleme teel (ja kriisi ajal tahaks eriti seda teada), on vaja ruumi ja vaikust ümberiringi- siis hakkavad üles kerkima ka vastused esitatud küsimustele. Mis on minu jaoks õige tee? Mida ma nüüd tegema hakkan? Kuidas viia täide oma unistused? Kuidas ma oleksin kõige paremini hoitud selles olukorras?

Praegu on see võimalus meil kõigil esitada endale neid küsimusi ja kuulata vastuseid. Sellises ajamullis soovitan sul visuaaliseerida ka oma unistuste tööpäeva, eriti kui praegune töökoht on küsimärgi all ja/või tekitab antud olukord ebakindlust. Visualiseerimisel on tugev jõud ja mida detailsemalt saad sisse minna sellesse MIDA SOOVID (mitte sellesse, mida ei soovi), seda reaalsemaks muutuvad su unistused ja võimalused.

Kui kriis on möödas, mis elu sa elada tahad? Mis tööd sa teha tahad? Kas praegu on äkki hea aeg mõelda kannapöörde peale? Ka keerulised ajad on millekski head. Tähtis on säilitada kontakti oma sisetunde ja unistustega ning olla keskmes.

Olge hoitud!
Samm Edasi
Holistiline karjäärinõustamine