Catwalkini on jõudnud järgmine noor ERKI Moeshowle pääsenud moekunstnik Katrin Aasmaa. Tähelepanelikumad kodumaise trendimaailma jälgijad on disaineriga kindlasti tuttavad eelmiste aastate suurtematelt moeüritustelt. Lisaks on neiu nomineeritud ka Hõbenõela auhinnale.

2018.aasta ERKI Moeshowle toob Katrin oma kollektsiooni nimega "Velta". Nagu nimestki võib välja lugeda, on kollektsioon inspiratsiooni saanud lapsepõlve mälestustest vanatädi Velta juures. Elu 90-ndate Mustamäe korteris tähendab disaineri jaoks kommidega täidetud kristallkausse, kuldsete triipudega serviise, lillelist vakstut köögilaual ning palju muud nostalgilist. See kõik on oma panuse andnud Katrini uuele kollektsioonile.

Vaata videost, mis on Katrini arvates oluline, et olla edukas moelooja ning millised on tema lemmikud ilunipid.

ERKI Moeshow leiab tänavu aset 26. mail, toimudes juba 31. korda. Käesoleval aastal soovib suursündmus juhtida inimeste tähelepanu privaatsusele nii virtuaalses kui meid ümbritsevas maailmas. Turvaaugud, identiteedivargused, andmete kergekäeline jagamine – need on vaid mõned näited meid ümbritsevatest ohtudest, millele korraldusmeeskond kavatseb tähelepanu juhtida.

Video autoriks on ERKI tudengid Kaspar Kuus, Karmen Vikat, Merike Liiva.