Täna saab põgusa tutvustuse Eesti Kunstiakadeemia teise kursuse tudeng Andreas Kübar. ERKI Moeshow tiim sai Andreasega kokku ning küsis mõned küsimused nii tema enda kui kollektsiooni "RESTITUTIO" kohta.

ERKI Moeshow 2018 laval toob Andreas publikuni kollektsiooni nimega "RESTITUTIO", mis on inspireeritud Eesti töömeestest. Tema kollektsioon esindab meie ühiskonna selgrooga - lõpmatult karmi tööd tegevaid mehi, kes on kandnud inimkonna raskusi ja teinud ära vaikides meie töö. Seljad ära tõmmatud, näod lõhki ning käed mustad - disainer leiab, et on aeg anda neile paus. Andrease sõnul on aeg eemaldada nende õlult raskused. Need surematud hinged vajavad rehabilitatsiooni. "RESTITUTIO" toob lavale ületöötanud mehed, kellel on aeg taastumiseks.

Millise mehega on aga Andrease näol tegemist, vaata videost!

ERKI Moeshow leiab tänavu aset 26. mail, toimudes juba 31. korda. Käesoleval aastal soovib suursündmus juhtida inimeste tähelepanu privaatsusele nii virtuaalses kui meid ümbritsevas maailmas. Turvaaugud, identiteedivargused, andmete kergekäeline jagamine – need on vaid mõned näited meid ümbritsevatest ohtudest, millele korraldusmeeskond kavatseb tähelepanu juhtida.

Video autoriteks on EKA tudengid Kaspar Kuus, Karmen Vikat, Merike Liiva.