Catwalki lugejateni on jõudnud Eesti Kunstiakadeemias studeeriv moelooja Annika Kiidron. Disaini ja rakenduskunsti erialal õppiv Annika on teadnud juba lapsepõlvest, et saab tulevikus moedisaineriks.

Suure visaduse ning naerul suuga on Annika sirgunud moeloojaks, kelleks on ta alati unistanud saada. Tulles ERKI Moeshow 2018 lavale enda kollektsiooniga "IT’S A TRAP", paneb Annika inimesi mõtlema vaimu ning keha koostööle. Tähelepanu pöörates aina kasvavale virutaalmaailmale ning arenevale tehnoloogiale, küsib Annika, kas meie teadvus on kunagi piisavalt arenenud, et elada ilma füüsilise vormita - või oleme me lõksus? Annika leiab nendele küsimustele vastuseid läbi oma kollektsiooni.

Millise moto järgi elab Annika ning miks on ta valinud just moedisaini, vaata videost!

ERKI Moeshow leiab tänavu aset 26. mail, toimudes juba 31. korda. Käesoleval aastal soovib suursündmus juhtida inimeste tähelepanu privaatsusele nii virtuaalses kui meid ümbritsevas maailmas. Turvaaugud, identiteedivargused, andmete kergekäeline jagamine – need
on vaid mõned näited meid ümbritsevatest ohtudest, millele korraldusmeeskond kavatseb tähelepanu juhtida. Video autoriteks on EKA tudengid Kaspar Kuus, Karmen Vikat, Merike Liiva.