Täna kohtume Tallinna Tehnikakõrgkooli Rõiva- ja Tekstiiliinstituudi üliõpilase Getter Tiivitsaga, kes parasjagu õppimas kolmandal kursusel rõivaste tehnilist disaini ja tehnoloogiat.

Getter ei otsi kollektsiooni luues inspiratsiooni vaid ühest kindlast kohast – seda tuleb igalt poolt ja kogu aeg. Kollektsiooni „STARGAZER“ puhul on moelooja innustust saanud muusikast. Täpsemalt Triana Parki loost „Iron Blue“, mis pani Getteri mõtlema armastuse võlude ja valude üle. Mõni armusuhe võib kujuneda peadpööritavalt romantiliseks, kuid paralleelselt ajada ka täiesti hulluks. Ühelt poolt on see ilus kogemus, aga samal ajal melanhoolne ja rõhuv. Justnimelt neile, stargazer’itele, kes endiselt armunult taevas tähti silmitsevad, on pühendatud tänavune Getteri kollektsioon.

„STARGAZER“ koondab kokku erinevad tekstuurid ja materjalid. Kollektsioonis esitletavatele mustadele rõivastele lisavad värvi roosad, punased ja pastelsed sinised värvipritsmed. Oma sõnumit kannavad ka armastust, kosmost ja unistusi kujutavad tikandid.

Kuidas kirjeldaks Getter iseend ning milline on parima osa moedisaineriks olemiseks, vaata videost!

ERKI Moeshow leiab tänavu aset 26. mail, toimudes juba 31. korda. Käesoleval aastal soovib suursündmus juhtida inimeste tähelepanu privaatsusele nii virtuaalses kui meid ümbritsevas maailmas. Turvaaugud, identiteedivargused, andmete kergekäeline jagamine – need on vaid mõned näited meid ümbritsevatest ohtudest, millele korraldusmeeskond kavatseb tähelepanu juhtida.

Video autoriteks on EKA tudengid Kaspar Kuus, Karmen Vikat, Merike Liiva