Täna saab põgusa tutvustuse Eesti Kunstiakadeemia kolmanda kursuse tudeng Sirli Lehtsalu. ERKI tiim käis disaineril külas ning küsis mõned küsimused nii tema enda kui kollektsiooni kohta.

ERKI Moeshow 2018 laval toob Sirli publiku ette kollektsiooni nimega "Kids in the block". Uues moeloomingus on Sirli keskendunud täiskavanute ja laste maailma kontrastsusele. Nähes, kuidas suured inimesed toimivad nii nagu ette öeldud, usub Sirli, et igasühes meis säilib siiski lapselik mängulisus. Seda soovib disainer ka enda kollektsioonis välja tuua, otsides inimeste sügavamaid külgi.

Videost saab kuulda, milline riideese peaks Sirli arvates olema iga naise kapis ning mida on vaja, et olla hea moedisainer.

ERKI Moeshow leiab tänavu aset 26. mail, toimudes juba 31. korda. Käesoleval aastal soovib suursündmus juhtida inimeste tähelepanu privaatsusele nii virtuaalses kui meid ümbritsevas maailmas. Turvaaugud, identiteedivargused, andmete kergekäeline jagamine – need on vaid mõned näited meid ümbritsevatest ohtudest, millele korraldusmeeskond kavatseb tähelepanu juhtida.

Video autoriteks on EKA tudengid Kaspar Kuus, Karmen Vikat, Merike Liiva.