Täna tutvustame Eesti Kunstiakadeemia moedisaini tudengit Triin Tinti. ERKI Moeshow tiim käis uurimas, mille kallal Triin tänasel päeval usinalt nokitseb. "Ilma töökuseta ei ole midagi võimalik," ütleb noor moelooja.

ERKI Moeshowle pääses kolmanda kursuse moetudeng Triin kollektsiooniga "Face value". Triinu looming on alguse saanud meid kõiki puudutavast teemast - moetööstusest. Kollektsiooni peamiseks inspiratsiooniks said luksusbrändide paberkotid. Tänapäeva luksuslikud pakendid sisaldavad siidipabereid ja kuldpaelakesi ning Triin arvab, et see on lihtne ja näitlik välisfassaad, mida üritatakse brändidele luua. Nendest mõtetest sündis noore disaineri kollektsioon, mis loob ausa ning iroonilise pildi tänapäeva moetööstusest.

Mis on Triinu suurimaks motivaatoriks ning millised on tema edasised eesmärgid moemaailmas, vaata juba videost!

ERKI Moeshow leiab tänavu aset 26. mail, toimudes juba 31. korda. Käesoleval aastal soovib suursündmus juhtida inimeste tähelepanu privaatsusele nii virtuaalses kui meid ümbritsevas maailmas. Turvaaugud, identiteedivargused, andmete kergekäeline jagamine – need on vaid mõned näited meid ümbritsevatest ohtudest, millele korraldusmeeskond kavatseb tähelepanu juhtida.

Video autoriteks on EKA tudengid Kaspar Kuus, Karmen Vikat, Merike Liiva.