Laupäeval võidutrofee tasku pannud ERKI Moeshow võitja Annika Kiidron jagas oma võidumuljeid Catwalkile, öeldes, mis on tema eesmärgid moeloojana ning kuidas neid saavutada plaanib.

"Minu jaoks see tähendab ühte sammu õppimiskarjääri jooksul. Ma tean, kuhu ma tahan minna ja ma tean, et ma pean selle jaoks hästi palju koolitööd tegema," avaldas värvikas disainer, mida ERKI show võit tema jaoks tähendab.
"Minu eesmärk on teha teadust, teha sellist metoodikat, et inimesed hakkaksid oma asju jälle armastama ja mitte nii lihtsalt utiliseerima. Kõige nukram on see, et kõik asjad, mis inimesed ostavad, nad viskavad tänapäeval väga ruttu minema. Mina tahaks, et rõivad räägiks lugu, mis inimestele läheb hinge ja millest nad hoolivad pikemalt nagu meie esivanemad, kes kandsid riided ribadeks," jagas Annika Kiidron vahetult pärast võitu oma sõnumi ja eesmärgi Catwalkile.

Disaini ja rakenduskunsti erialal õppiv Annika on teadnud juba lapsepõlvest, et saab tulevikus moedisaineriks. Suure visaduse ning naerul suuga on Annika sirgunud moeloojaks, kelleks on ta alati unistanud saada. "IT’S A TRAP" kollektsiooniga soovis Annika panna inimesi mõtlema vaimu ning keha koostööle. Tähelepanu pöörates aina kasvavale virutaalmaailmale ning arenevale tehnoloogiale, küsib Annika, kas meie teadvus on kunagi piisavalt arenenud, et elada ilma füüsilise vormita - või oleme me lõksus? Annika leiab nendele küsimustele vastuseid läbi oma kollektsiooni.

Vaata galeriist, milline näeb Annika Kiidroni kollektsioon välja: