Armastatud lauljanna Lenna Kuurmaa ja Tallinn Dolls tulid välja uue ühiskollektsiooniga "MINE METSA", kus sügava ent sooja sinise ja rikka rohelise sümbioos on just see, kus kohtuvad sammal ja muld, taevas ja maa, hommiku päike ja veel õrnalt maapinnalt aurav kaste.

Catwalk käis Lennaga vestlemas ja uuris, kuidas kollektsioon sündis, kas oodata on ka midagi suuremat ja mida toob tema jaoks kevad.

"Saan loodusest alati väga palju inspiratsiooni, ka muusikat luues ning mets on koht, kus tunnen võimsust ja vabadust. Nii tuligi idee teha metsateemaline kollektsioon." rääkis Lenna kollektsiooni sündimisest ning värvivalikust.

Lenna Kuurmaa ja Tallinn Dolls
Foto: Karin Kaljuläte

Kollektsioon sobib kandmiseks praeguste külmade talveilmadega ja ka sõpradega jahedal suveõhtul jaanipäeval lõkke ääres või perega looduses seigeldes.

"Kollektsiooni sõnum "MINE METSA", saadab kõik inimesed loodusesse kõige paremas mõttes - kas siis pingeid maandama või uut energiat ammutama. Meil kõigil on vaja teha mõnikord restart ning puhas loodus paneb uued mõtted tärkama," lisas moemaja Tallinn Dolls eestvedaja Mari Martin.

Tallinn Dolls by Lenna kollektsioon "MINE METSA" on soodsalt ette tellimises veebis alates tänasest. Näidised saab eelnevalt proovida moekeskuses Defitsiit aadressil Koidu 122, Tallinn.

Lauljatar Lenna Kuurmaa ja Catwalki toimetaja Meisi Volt
Foto: Karin Kaljuläte