"Hommikuti armastan kasta nägu jääkülma veega. Seejärel teen näole kerge massaaži, vajutades näpuotstega õrnalt nahale, nagu jookseks sipelgad üle näo," räägib Getter Jaani oma ilurutiinist Anne & Stiili kehaloos.

"Ka Emily näole teen hommikuti veega pai, misjärel kingib ta mulle veidi nina krimpsutades hiigelsuure, maailma armsaima naeratuse. Üleni jääkülma vette pole ma astunud, aga kunagi tahan selle väljakutse endale esitada," tunnistab Getter.

Mis on naise universaalne ilulemmik? "Mulle väga meeldib kookosõli. Määrin kehale, panen näole. Kord nädalas jätan kookosõli terveks ööks pähe juukseid turgutama, hommikul pesen maha. Teen ka maske, eriti meeldivad kangasmaskid. Keha koorimiseks segan kokku mee ja kohvipuru. Tohutult armastan sauna!"

Mis puudutab meiki, siis usub jumestamist õppinud Getter, et põhi võiks suvisel ajal olla kergem, või miks mitte olla suvel sootuks meigivaba. Päikese antud kumast piisab täiesti. Soovi korral lisa veidi ripsmetušši ja kulmugeeli – muud polegi vaja, kinnitab ta.

Loe lisaks ja vaata fotot Getteri keha loost: ma ei ole praegu oma tippvormis, aga see ei morjenda mind sugugi