Veebruarikuu Anne & Stiili kaanestaar on lauljanna Synne Valtri, kes räägib enda kuvandist, suhetest ja ehmatavast vahejuhtumist, mille tõttu ta üle 40 kilogrammi alla võttis.

Synne ütleb, et vajab oma ellu kindlaid inimesi ja et stabiilsed suhted annavad südamerahu. “Ma ei vaheta inimesi tujude ajel ega kipu ka uusi inimesi otsima. See kehtib näiteks isegi küünetehniku kohta! Pean ära tundma, et tegemist on minu inimestega.”

Abikaasast rääkidest on Synne silmanähtavalt õnnelik. “Minu abikaasa on nii toetav... Muidugi, tal oli keeruline, kui Patuse Poolega alustasin. Kujutage ette – riigiametnikust ja kodusest naisest sai ühtäkki naine, kes ei jõudnudki enam koju. See oli kindlasti talle raske, aga ta oli minu jaoks kogu aeg olemas. Esimesed poolteist aastat ei käinud ta minuga kontsertidel kaasas, kuid siis, kui nägi, et hakkan väsima, tuli kõikjale. Lihtsalt selle eesmärgiga, et naine jõuaks turvaliselt koju tagasi. Sellise mehega tasub ju abielus olla!” naerab Synne.

LOE EDASI: ANNE & STIILI KAANELUGU | Synne Valtri enda kuvandist, suhetest ja ehmatavast vahejuhtumist, tänu millele ta üle 40 kilogrammi alla võttis