ERKI Moeshow on kohe-kohe käes! Juba 25. mail saab Eesti Kunstiakadeemias näha 17 disaineri lennukaid kollektsioone.

Ülekaalukalt on tänavuste ERKI disainerite seas esindatud Kunstiakadeemia tudengid – finalistide sekka jõudis tervelt 14 EKA-st pärit moeloojat. Veel saab näha üht kollektsiooni Tartu Kõrgema Kunstikooli disaineritelt, üht Leedust ning üht Lätist. Noorte moeloojate loomingut hindab tänavu rahvusvaheline žürii, kuhu kuuluvad teiste hulgas ka Varssavi Kunstiakadeemia moeosakonna juht ning Poola Vogue’i esindaja Janusz Noniewicz, New Yorki disainiülikooli Parsonsi disaini– ja moeuuringute professor Hazel Clark ning Eesti üks edukamaid moeloojaid Roberta Einer.

Millised aga on tänavused ERKI finalistid? Mis on nende kujunemist mõjutanud ning mis neid inspireerib? Alates tänasest tutvustatakse iga päev ERKI Moeshow Instagrami kontol kahte disainerit, kelle looming juba peagi ERKI lavalaudadele jõuab. Vaata videost, kas tunned disainerid ära?

ERKI Moeshow toimub tänavu juba 32. korda. Üle 10 aasta leiab legendaarne show taas aset Eesti Kunstiakadeemias, seekord juba EKA vastvalminud uues hoones Põhja Puiestee ja Kotzebue nurgal. Tänavuse ERKI juhtmõtteks on TAAS KOOS, mis tõstab esile taasühendatud Kunstiakadeemia tudengite koos olemise rõõmu ja jõu.

ERKI Moeshow ja sellele järgneva afterparty piletid saadaval Ticketerist.