Evelin Võigemast Kaader videost
Iris Janvier moemaja on palunud emadepäeva lähenedes tuntud Eesti naistel rääkida oma emadest, emaarmastusest ja sellest, mida nende ema neile tähendab.

"Oleme kogunud need tunded ja mõtted kokku videolugudesse, kus tulevad ilmsiks põnevad lood, huvitavad faktid ja naljakad seigad seoses emadega," selgitab moemaja.

Oma lugusid räägivad Evelin Võigemast, Kristel Aaslaid, Keili Sükijainen, Ksenija Balta, Triin Luhats ja Eleri Viinalass.

Mida on emad oma tütardele õpetanud, kuhu unistavad tütred oma emadega koos reisida, mis toitu valmistab ema kõige paremini? Need ja paljud muud huvitavad mõtted ja tunded on kokku kogutud armsateks videolugudeks.

"Emadepäeva kevadiste ja südamlike tuultega on kaasa läinud ka meie kodulehekülg, milles on toimunud sõna otseses mõttes kevadine suurpuhastus. Kevadisi ja suveootusest tulvil meeleolulisid ilmestavad meie värsked, julgetes värvides, moodsates lõigetes kleidid, seelikud ja mantlid," lisab Iris Janvier.

"Aitäh teile, kallid emad, et pühendute, kaitsete, armastate ja hoiate oma lapsi. Aitäh nende magamata ööde, muretsemiste, kiirreageerimiste ja logistiliste maailmarekordite eest mida pidevalt oma laste heaolu nimel sooritate. Imelist emadepäevanädalat täis rõõmu, kilkeid, kallistusi!"

Vaata ülejäänud klippe siin.