Soovid karantiinis leida uut ja huvitavat meelelahutust endale ja oma kaaslasele? Soovid vürtsitada suhet ja kogeda midagi uut? Proovi Argentiina Tango LIVE trenni! Õppimist alustatakse nullist, eelnev tantsukogemus pole vajalik.

Esimesi algajate samme saate õppida koos kogenud treenerite Somer Surgiti ja Jessica Štšerbakovaga, kes on Argentiina tango kursuseid viinud läbi üle maailma.

Argentiina tango on improvisatsiooniline tants, mis on üles ehitatud juhtimisele ja järgimisele sügaval tunnetuslikul tasandil, mis allub teatud konkreetsetele praktilistele võtetele liikumise kõige loomulikumal kulgemisel.

Somer ja Jessica on rahvusvaheliselt tunnustatud kogemustega paar, kes töötab koos alates 2012. aastast. Neil aastatel on paari korduvalt koos kutsutud õpetama ning esinema tunnustatud festivalidele ning töötubadesse USAsse, Kanadasse, Brasiiliasse, Indiasse, Türki, Kreekasse, Soome, Lätti, Argentiinasse.

Lisaks väljaspool Eestit õpetamisele on Somer ja Jessica sütitanud sügava armastuse tango vastu paljudes Eesti seltskonnatantsijates, kellele jaoks on sellest saanud elu lahutamatu osa ja elustiil.

Vaata videot improvisatsioonist Buenos Aireses, veebruaris 2019!