"Rabavaikus lummas. Vaid sookured – sellest ka kohanimi – ehmatasid esimesel kevadel oma röögatute häälitsustega," meenutab Taimi Uuesoo. Foto Mats Õun
Astroloog Taimi Uuesoo maakodus Nõval leidub hubaseid nurgakesi nii oma perele kui ka kõigile Lõvidele-Kaladele-Kaaludele ja teistele tähemärkidele, kel tekib huvi end oma horoskoobile vastavalt võõrustada lasta.

Astroloogiast hakkas Taimi huvituma 1990ndate alguses, mil ta iseõppijana alustas. Kutsumusest sai töö, mis nüüdki mõned päevad nädalas linnaminekut ootab. 

“Kui pensionile jäin, mõtlesin, et tulen päriselt maale elama. Tahtsin ka astroloogiaalast tegevust kokku tõmmata. Aga nüüd telliti Maalehes suured aastaennustused...” räägib tunnustatud tähetundja. Ta on kirjutanud mitu horoskoobiraamatut ja koostanud väljaannetele nii armastuse-, kodu- kui ka seksiteemalisi ennustusi, kuid on alati tingimuseks seadnud, et need tuleb enne lahti seletada. “Et horoskoopi ei võetaks lõpliku tõe pähe. 

 “Sünnikaart viitab kaasasündinud olemusele.” Kuid inimestele, kelle tähemärgid paarisuhtes olemist ei toeta, ei ütle ta seda kunagi otse välja. Teinekord näen kaardilt, et on hiiglama suur sobivus, vaatan ja ütlen: “Liiga hea, et olla tõsi!”