.
Triin (43): “Kahe tütre kõrvalt ja töiselt ülikiire elutempo tõttu pole mul tegelikult väga aega ilutoodetesse süveneda. Seega olen õnnelik ja tänulik, et mu telesaadete grimmitiimide professionaalid on mulle alati parimaid tooteid soovitanud. Päris põnev oli ise testija rollis olla!”

1. VITA LIBERATA nahatoonija ja -viimistleja BODY BLUR täiustab naha välimust ja peidab väiksemad iluvead, andes kauni jume ning kohese sileda ja valgustpeegeldava HD-efekti. Hind 38.-

Triin: See on mulle juba pikalt tuttav ja armastatud toode, mis on näosaates kasutusel olnud ning mida paljud meie näitlejannad, lauljannad ja tantsijannad väga armastavad. Tõeline salarelv ja imefilter, kui soovid oma säärtele, käsivartele või dekolteele anda mõnusa jume. Pisikeste miinustena toon selle toote puhul välja metallilõhna ja selle, et ta siiski kergelt määrib rõivaid.

2. VICHY öökreem-mask SLOW AGE parandab naha kaitse-barjääri ning päevastest kahjustajatest lämmatatud hapniku-varustust. Hommikul on nahk niisutatud ja särav. Hind 40.26

Triin: Ilus mereroheline purk, mõnus värke lõhn ja… oi, mis vaimustav pruun “löga” seal sees! Tegelikult aga väga hea toode! Geel jätab naha pisut kleepuvaks, aga öösel teevad antioksüdandid ja botaanilised ekstraktid tõesti tõhusalt tööd, sest hommikul oli nägu siidpehme ja klaar.