.
“Kui Ott peaks valima pere või ralli vahel, siis tean, et ta valiks pere,” lausub rallisõitja abikaasa Janika Tänak (35). “Minu roll on see, et ta ei peaks seda valikut tegema. Ott täidab ju oma eluunistust!”

Hiljuti võttis Janika lennu­jaamast takso – ta käis Oti võistlust vaatamas. Taksojuht kuulis aadressi ja kuulutas: “Oh, seal teie tänaval elab ju Ott Tänak!”

“Jah, lausa minuga ühes majas,” vastas Janika.

“Oi, vabandust, proua Tänak! Ma ei tundnud teid ära!” ehmatas taksojuht.

“Mind ei peagi ära tundma, väga hea, et ei tunta!” kinnitab Janika. “Jäin hoopis mõtlema: miks võõrad inimesed meie kodust aadressi jagavad? See pole esimene kord. Kui meie kandis käisid usukuulutajad, rääkisid nad mu naabrinaisele: “Kas te teate, et teie tänaval elab Ott Tänaku pere?” Me tahaks elada rahus nagu normaalsed inimesed...”

Otiga kohtus ta Rakveres rallil. Kuupäev on neil täpselt teada: 11. august 2012. Janika sõbranna kurameeris Oti toonase paarimehega ja tüdrukud läksid koos sõitu vaatama.

“Ott polnud veel nii kuulus, et Tänaku nimi mulle midagi öelnuks. Praegu tulevad ka võõrad memmekesed Otile tänaval ligi, et tere öelda.”

Noor rallisõitja pani Janikale silma peale – ja rääkis nii õiget juttu, et Janika, kes oli valmis Tallinna tagasi sõitma, jättis sel õhtul minemata.