.
“Eriliseks ilutoodete fanaatikuks ma end ei pea, aga ilma heade hooldus- ja meigivahenditeta ka hakkama ei saa,” ütleb Anu. “Lihtsalt kuidagi ebaviisakas tundub uksest välja astuda kahvatuna ja ilma ühegi aktsendita näos. Heasse näo- ja jumestuskreemi panustan kõhklematult ning pole vist päevagi, kui ma elementaarseid meigitooteid ei kasutaks. Praeguseks olen jõudnud etappi, kus enamik mu iluarsenalist on võimalikult looduslik, orgaaniline, mineraalne ja kvaliteetne.”

1. Elizabeth Arden March On Beautiful Colori niisutav huulepulk on loodud koostöös näitleja ja naisõiguste propageerija Reese Wither­spooniga. Huulepulkade müügist antakse miljon dollarit ÜRO soolise võrdõiguslikkuse ja naiste aitamise üksusele, et toetada nende tööd naisküsimuste edendamisel maailmas. Hind 26.99

Anu: Mõnusa kerge tunde, aga samas tugeva pigmendiga huulepulk. Tavaliselt kipuvad niisutavad huulepulgad huultelt kiirelt lahkuma, aga see püsib üllatavalt hästi. Värvitoon Pink Punch on äge fuksiaroosa, mis mõjub vaatamata intensiivsusele kergelt ja kevadiselt.

2. John Frieda Detox & Repairi jääkainetest puhastav juuksemask toidab ja annab elututele tuhmidele juustele uue energia. Koostises antioksüdantidest rikkalik roheline tee ja toitev avokaadoõli. Hind 10.99

Anu: Avokaado mulle meeldib! Mis on hea toiduks, ei tohiks olla kehvem pindmiselt kasutamiseks. Kuna juuksed on värvimisega läbi aastate päris palju üle elanud, siis tundus, et too puhastav-turgutav mask toimis ning tegi kahus kräsus juuksed siledamaks ja niisutatuks.