Liilia Kristianson Erakogu
1993. aastal 17aastasena ehk keskkoolitüdrukuna tõmbas Lilia selga trikoo, pani jalga kontsakingad ja sammus lavale.

Tookord, naistepäeval krooniti ta Eesti kaunimaks naiseks ehk Miss Estoniaks.
Temas on sõnulseletamatu entusiasm uute tegemiste, uute ideede, uute ettevõtmiste, uute teadmiste vastu. Ta on teinud elus 180 kraadiseid kannapöördeid näol särav naeratus, pikad heleblondid juuksed lehvimas ja silmis sihikindlus. Eesti kaunima naise malbe pilgu taga peitub kordades rohkem, kui esmasel kohtumisel välja paistab.

Liilia on kahe teismelise noormehe ema. Tema südameasi on anda enda poolt isetu panus tagasi ühiskonnale olles nõukogu esinaine heategevusfondis Minu Uniste Päev. Ta on sisekujundusfirma Karm ja Kristianson asutaja.

Ta on naine, kes käib oma rada, sillutab ise endale teed ja sammub nii pehmes lumes, tuulte keerises, ega pilguta silmagi kui keskpäevane päike kõrvetab. Sealjuures on iga teekonna osa ka Toscana magusalt lõhnavad päevalilled ja klaasike kihisevat proseccot.
Lilia oskab väärtustada kulgemist, sest naiseliku tasakaalu saavutamiseks on vaja kuulata enda sisehäält ja väärtustada ennast. Julgus eksida ja julgus alustada uuesti on vajalik, sest ilma selleta pole julgust elada.

Kuula Kristiina Heinmetsa vestlust Liiliaga.